• P
  • PRACOVNÍCI ADMINISTRATIVNÍ PODPORY (BACK OFFICE)

PRACOVNÍCI ADMINISTRATIVNÍ PODPORY (BACK OFFICE)

Zaměstnavatel: SOLIDSUN s.r.o.
Příborská 602

A16 z:8/7/2021 a:21/7/2021
O firmě SOLIDSUN: Jsme rychle rostoucí ryze česká firma, která hledá dalšího nadšence do fotovoltaiky. Je nás už více než 100, kteří chtějí pomáhat lidem využívat obnovitelné zdroje energie. Budujeme firmu, která klade důraz na nadstandardní servis a spokojenost svých zaměstnanců. Pod křídly skupiny Ekocesta přinášíme našim klientům podporu na jejich cestě k uhlíkové neutralitě. Tvoříme zelenou budoucnost a jsme jim spolehlivým partnerem, který nabízí unikátní systém energetického řešení na míru. Přidej se k nám a tvoř společně s námi lepší budoucnost.
Náplň práce:
- administrativní práce pro back office - práce v CRM, scanování, zakládaní dokumentů, vyplňování dokumentů
- úzká spolupráce s obchodníky, kteří mají na starosti uzavírání smluv s klienty
- správa klientského portfolia
- fakturace
- komunikace s distributorem el. energie
- komunikace se zákazníky
- operativní úkoly.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou
- výborné komunikační schopnosti (ústní i písemné)
- organizační schopnosti
- psaní všemi deseti
- znalost MS Office
- zájem se učit a sbírat informace.
Výhodou:
- znalost účetního programu POHODA.
Nabízíme:
- stravenkový paušál, služební tel.+ SIM, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, možnost profesního růstu, školení
- po roce nabízíme prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
Kontakt e-mailem.

Kontaktní osoba: Lucie Kupková
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj