• P
  • SMĚNOVÍ VEDOUCÍ/KOORDINÁTOR/KOORDINÁTORKA

SMĚNOVÍ VEDOUCÍ/KOORDINÁTOR/KOORDINÁTORKA

Zaměstnavatel: MW-DIAS, a.s.
Mathonova 291

Životopisy zasílat na email e-mail: pavlikova@ivacom.cz. Pracovní doba: dvousměnný provoz, 8 hodinové směny, Po-Ne dle rozpisu směn, začátek směn dle domluvy. Pracoviště: Nemocnice Prostějov
Mathonova č.p. 291/1, Prostějov
Náplň práce: vedení a koordinace úklidové skupiny, kontrolní činnost - pochůzky po budově, v případě nutnosti i zástup za úklid
Požadujeme: uživatelská znalost PC - základy, samostatný aktivní přístup k výkonu práce, časovou flexibilitu, psychickou odolnost a veselou, komunikativní, kolektivní osobnost, férové jednání, spolehlivost.
Nabízíme:- zajímavou práci ve stabilní společnosti, příjemný pracovní kolektiv, mobilní telefon, příspěvek na dopravu, výhodný tel. tarif, včetně rodinných příslušníků, prostor pro seberealizaci, aj.

Kontaktní osoba: Lenny Pavlíková
Telefon: 605 223 351
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj