• P 
  • P 
  • Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP) 

Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP)

Zaměstnavatel: PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
Křižná 250

POŽADUJEME: přirozeně komunikativního člověka, s otevřeným přístupem, všeobecným přehledem, který je flexibilní, má znalost PC na uživatelské úrovni - Word, Excel, Internet (e-mail, www), ovládá český jazyk a pokud umí i Anglický jazyk, je to jenom výhodou - máme i zahraniční projekty.
NÁPLŇ PRÁCE: telefonická komunikace se stávajícími zákazníky - poradenství. Představení produktů s cílem zvolit nejvhodnější řešení. Podpora prodeje pro stávající zákazníky. Řešení požadavků zákazníků
NABÍZÍME: osobní a kariérní růst každého zaměstnance (nabízíme možnost naučit se efektivně komunikovat, argumentovat - využití v každodenním životě). Motivující finanční ohodnocení odpovídající dosaženým výsledkům. Soulad pracovního a osobního života: flexibilní pracovní doba, možnost práce z domova (Home office), pracovní doba PO-PÁ od 8.00 - 18.00hod. Možnost i zkráceného úvazku na 6 hod./denně. Příjemné a útulné pracovní prostředí (atraktivní nové prostory, rodinná atmosféra, veselý kolektiv, zábavné teambuildingy, společné snídaně, ovocný den každou středu, motivační soutěže - Ocenění nejlepších zaměstnanců). Použití nejmodernějších technologií. Uplatnění vlastních nápadů a kreativity.
PRVNÍ KONTAKT: p. Marcela Krupová, HR manager, tel. 725 956 100 nebo 0800 604 406,
e-mail: m.krupova@paradigmacc.sk

odpovědět
Operátoři Call centra / Specialisté kontaktního centra (vhodné i pro OZP)
Kontaktní osoba: Marcela Krupová
Telefon: 800 604 406
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj