• P
  • Asistent/ka kanceláře

Asistent/ka kanceláře

Zaměstnavatel: AUTOKAT s.r.o.
Zlínská 1169

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Asistent/ka kanceláře.
Náplň práce:
administrativa spojená se zpracováním evidence vozů a jejich inzerce, vyhotovení rezervace a kupní smlouvy při prodeji vozu a s tím spojené papírování, komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, e-mailu, i osobně, zajištění chodu kanceláře.

Požadavky:
komunikativní a empatická osobnost se smyslem pro zodpovědnost, prozákaznický přístup, schopnost učit se novým věcem, týmová spolupráce, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel), řidičský průkaz skupina B výhodou.
Nabízíme:
HPP
Hrubý plat 26 000 Kč/ měsíc
Příjemné pracovní prostředí,
Nástup: IHNED

Místo výkonu práce: Vizovice
Více info v kanceláři.

Životopisy s fotografií zasílejte na e-mail autokat@autokat.cz

AUTOKAT s.r.o.
Autokat Vizovice
76312

Kontaktní osoba: Talaš Libor
Telefon: 774 455 838, 777 750 116
Pozice určená pro region: Zlínský kraj