• P
  • Pomocný pracovník/ice v administrativní činnosti - OZP

Pomocný pracovník/ice v administrativní činnosti - OZP

Zaměstnavatel: Bohemia Marten Plus s.r.o.
Ostrava

Místo výkonu práce: Ostrava Přívoz
Kontakt: emailem, telefonicky PO-PÁ od 9-15 hod.

Požadujeme :
- základy práce na PC, práce s tiskárnou
- pečlivost, spolehlivost
- vzdělání - Základní + praktická škola

Náplň práce :
- příprava dokumentace ke skenování
- kontrola správnosti naskenovaných dokumentů
- obsluha PC a tiskárny
- třídění dokumentů, zakládání, archivace

Nabízíme :
-práci ve stabilní a silné společnosti
- práci v příjemném prostředí a kolektivu
- Nástup na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení pracovního poměru po zapracování

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby OZP
Pro informace ohledně pracovní pozice prosím nenavštěvovat pobočku. Prvotní kontakt vždy telefonicky, případně e-mailem.

Kontaktní osoba: Jana Bůžková
Telefon: 722 364 328
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek