• P
  • Produktový specialista v oboru lázeňství/ cestovním ruchu

Produktový specialista v oboru lázeňství/ cestovním ruchu

Zaměstnavatel: Czech Travel Agency s.r.o.
Dvořákova 118

Náplň práce:
" zpracování cenových nabídek (působíme v ČR, SR, Maďarsku a Slovinsku)
" práce s administračním systémem
" textové zpracování prezentací na web. portálu
" aktivní přístup při vkládání akčních cenových nabídek
" drobná administrativa, zpracování dat
Požadavky:
" výborná znalost ČJ, znalost AJ B1 (čtení, psaní)
" znalost práce na počítači
" samostatnost, pečlivost, důslednost
" zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
" analytické a logické myšlení (orientace na "čísla")
" praxe v oboru výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:
" možnost home office (po zaučení možnost trvalého home office)
" dobré platové ohodnocení (možnost mzdového růstu)
" zaškolení
" příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
" slevy na lázeňské a wellness pobyty v ČR i zahraničí
" samostatnou práci, možnost seberealizace
" stravenky

Kontaktní osoba: Vilma Příbramská
Telefon: 725 448 707
Pozice určená pro region: Středočeský kraj