• P
  • SPECIALISTA - SPECIALISTKA V OBLASTI LOGISTIKY (ZamK)

SPECIALISTA - SPECIALISTKA V OBLASTI LOGISTIKY (ZamK)

Zaměstnavatel: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Hyundai 700

A02 z:17/6/2021 (ZamK)
Požadujeme:
- znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- flexibilitu, komunikační a vůdčí schopnosti, technické a logické myšlení.
Náplň práce:
- zajišťování procesu objednávek materiálů a dílů, monitorování aktuálního stavu objednávek, dodávek a naskladnění
- komunikace s dodavateli při řešení vzniklých problémů
- reportování v korejském jazyce
- kontrolování plynulosti logistického toku, optimalizace a minimalizace nákladů
- kontrola správy skladu, přípravy a dodávky materiálu na linku s využitím ERP SAP
- orientace v IT, udržování a aktualizace kmenových dat v systému ERP SAP
- provádění analýzy a optimalizace svěřených procesů včetně potřebné dokumentace
- provádění měsíční uzávěrky v systému SAP
- kontrola výrobního plánu společně s objednávkami materiálu
- vytváření a udržování dokumentace dle standardu norem ISO 9000:2000 a ISO 14000 a spolupráce s auditory.
Nabízíme:
- finanční bonusy, firemní stravování, dovolenou navíc.
Kontakt emailem, telefonicky.

Požadujeme
Znalost jazyka: Jiné

Kontaktní osoba: Tereza Pawerová
Telefon: 596 141 405
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj