• P
  • OPERÁTOR / OPERÁTORKA PÉČE O ZAHRANIČNÍ ZÁKAZNÍKY

OPERÁTOR / OPERÁTORKA PÉČE O ZAHRANIČNÍ ZÁKAZNÍKY

Zaměstnavatel: AGEL Stomatologické centrum s. r. o.
Ulrichovo náměstí 762

CZ-ISCO: 41100 Všeobecní administrativní pracovníci
- Místo výkonu práce: Ulrichovo náměstí č.p. 762/5
500 02 Hradec Králové 2
- PP zkrác. na dobu určitou (1.9.2021 - 31.8.2022)
- Požadujeme: výborné komunikační dovednosti; znalost těchto cizích jazyků: španělština, angličtina, italština
- Náplň práce: komunikace se zahraničními klienty, příprava písemností ap.
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: lucieberanek@seznam.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Italština, Španělština

Kontaktní osoba: Lucie Beránková
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pozice určená pro region: Královéhradecký kraj