• P 
  • P 
  • Specialista/ka platebního styku 

Specialista/ka platebního styku

Zaměstnavatel: Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55

SPECIALISTA/KA PLATEBNÍHO STYKU
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru. Zkušenost na obdobné pozici, ideálně se zajištěním platebního styku pro společnost s bankovními účty po celé Evropě. Uživatelská znalost MS Excel. AJ na minimální úrovni dorozumění se přes e-mail. Odolnost, asertivitu a dobré komunikační dovednosti. Proaktivní přístup k řešení každodenních úkolů. Samostatnost, spolehlivost a pečlivost!
NÁPLŇ PRÁCE: Zodpovědnost za organizaci a fungování platebního styku. Zodpovědnost za řádné a včasné odeslání všech plateb, párování plateb a započítávání faktur s dobropisy. Komunikace v češtině i angličtině s bankami a dodavateli. Plánování a řízení cashflow. Sledování likvidity.Spolupráce s IT. Proaktivní zadávání podnětů na zlepšení interních systémů a finančních procesů. Spolupráce při zavádění nových finančních produktů a služeb a jejich vyhodnocování.
Hledáme kolegu se zkušenostmi, který/á bude zodpovědný/á za správné fungování platebního styku a řízení cashflow. Hledáme někoho, kdo se snaží věcem porozumět a je aktivní v řešení problémů. Neočekáváme, že budete vědět vše hned, ale je pro nás důležité, aby vás práce bavila a chtěl/a jste se v ní dále rozvíjet.
Jsme český internetový obchod prodávající jak do české republiky, tak do EU. Patříme mezi největší prodejce cizojazyčné literatury. Díky jedinečnému konceptu podnikání jsme stabilní a stále rostoucí firmou pohybující se v oblasti e-commerce. Jsme rodinnou firmou. Ve firmě se všichni známe, jsme zvyklí se navzájem podporovat a chovat se k sobě lidsky. Prostředí, ve kterém pracujeme je dynamické, každý

odpovědět
Specialista/ka platebního styku
Kontaktní osoba: Eva Kavinová
Telefon: jobs@libris.to
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj