• P
  • Digitální marketingový specialista

Digitální marketingový specialista

Zaměstnavatel: Westlogic s.r.o.
28. října 207

1. kontakt e-mailem: career@westlogic.eu

Zajímá tě online marketing a chceš se v něm rozvíjet? Pokud ano, tak hledáme právě tebe. Digitální agentura Westlogic hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici Digitální marketingový specialista. Čeká tu na tebe tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití tvého talentu a naše chuť naslouchat tvým nápadům. Pojď dělat, co tě baví a do práce budeš chodit s úsměvem :)

Jaká bude náplň tvé práce?
- učit se pracovat v Google Ads a Seznam Sklik, věnovat se správě kampaní v těchto systémech
- optimalizovat kampaně pro srovnávače Heureka, Zboží.cz, Favi, Biano a další
- připravovat a spravovat newsletterové kampaně
- vytvářet a rozvíjet marketingové strategie pro klienty
- využívat Google Analytics, pracovat s daty a zpracovávat analýzy
- podílet se na rozvoji online oddělení, využívat k práci nejmodernější nástroje
- možnost využívat k práci také umělou inteligenci
- připravovat reporty pro klienty
- komunikovat s klienty a účastnit se schůzek
- neustále se vzdělávat
- sledovat novinky a nejnovější trendy

Co od tebe očekáváme?
- nepotřebujeme, abys měl/a zkušenosti v online marketingu
- potřebujeme, ať tě baví marketing a práce s daty
- znalost Google Analytics výhodou
- vysokou míru pečlivosti
- ochotu učit se
- kreativitu
- sledování trendů v marketingu
- organizační schopnosti
- spolehlivost a přizpůsobivost
- základní znalost anglického jazyka

A co za to?
- férová spolupráce
- zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu
- pravidelné zvyšování platu, odměny za splněné cíle
- skvělá parta li

Kontaktní osoba: Kontakt
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj