• P
  • SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY - PLZEŇ !!!

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ KVALITY - PLZEŇ !!!

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Významný výrobní podnik nabízí příležitost na pozici SPECIALISTY ZÁKAZNICKÉ KVALITY ! Pokud jsou Vám pojmy jako 8D, PPAP nebo APQP vlastní a domluvíte se anglicky, určitě se ozvěte!

Náplň práce:
- zajišťuje kontrolu kvality dodávek
- řeší reklamace, vyšetřuje příčiny reklamací a navrhuje nápravná opatření
- komunikuje se zákazníky na denní bázi
- sleduje náklady z reklamací
- participuje na zákaznických auditech

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s kvalitou v automotive
- znalost metod kvality (8D, PPAP, APQP)
- znalost výkresové dokumentace
- dobré komunikační schopnosti
- anglický jazyk na dobré úrovni
- řidičský průkaz sk. B

- 25 dní dovolené
- 13. plat
- dotované stravování
- flexipasy
- příspěvky na dopravu
- profesní vzdělávání
- příspěvky na životní/penzijní připojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Střední odborné s maturitou
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj