• P
  • Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel: A-Z PREZIP a.s.
Pardubická 326

Místo pracoviště: Chrudim, Pardubická 326
Náplň práce: Zajištění administrativního chodu kanceláře. Správa certifikátů firmy, aktualizace a rozšiřování certifikátů. Podpora obchodníků - příprava harmonogramů, materiálů a prezentací. Komunikace napříč společností. Vytváření časových harmonogramů. Řízení jednotlivých obchodních případů - kompletní koordinace. Zpracování analýz a přehledů, organizace a plánování. Správa a aktualizace firemních dat. Korespondence, správa a formátování, kopírování, skenování a ukládání dokumentů.
Požadujeme: Příjemné vystupování, Proaktivní přístup k problémům, Systematický, racionální styl práce, Aktivní znalost práce na PC - MS Word, Excel, PowerPoint, Časovou flexibilitu (pracovní doba 40 hodin týdně), Pečlivost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, Výborné organizační schopnosti, Schopnost a snahu dále se vzdělávat
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Práce v přátelském kolektivu, Stabilní zázemí zavedené kanceláře, Dobré platové ohodnocení, Mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, Příspěvky na stravování, Možnost výuky angličtiny, Firemní akce

První kontakt učiňte, prosím, na e-mailové adrese.

Kontaktní osoba: Veronika Černá
Pozice určená pro region: Pardubický kraj