• P
  • JUNIOR SPECIALISTA - SPECIALISTKA

JUNIOR SPECIALISTA - SPECIALISTKA

Zaměstnavatel: HM Czech, s.r.o.
Hyundai 700

A16 z:1/6/2021 a:14/7/2021
Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, který by měl na starosti dohled nad celkovým chodem provozu.
Náplň práce:
- kontrola BOZP, morálních pravidel a pracovních postupů
- vytváření reportů pro vedení a zákazníky na denní bázi
- řešení problému s vedením
- administrativa.
- více informací dostanete při pohovoru.
Požadujeme:
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
- znalost Microsoft Office na pokročilé úrovni (zejména Excel, Outlook a PowerPoint)
- dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- proaktivní přístup, schopnost učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, preciznost práce, příjemné vystupování, profesionální přístup a odolnost vůči stresu.
Výhodou:
- praxe ve výrobní firmě (automotive).
Nabízíme:
- stravenky hrazené zaměstnavatelem, Tarif u T-mobile, Měsíční docházkový a výkonnostní bonus, Půlroční bonusy, Pravidelné navýšení mzdy, 25 dní dovolené a další.
Životopis v ČJ a AJ zasílejte na email:prace@hmczech.cz s předmětem "Junior Specialist"

Kontaktní osoba: Gabriela Smetanová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj