• P 
  • P 
  • Prodejce/kyně informačních a komunikačních technologií specialista/ka 

Prodejce/kyně informačních a komunikačních technologií specialista/ka

Zaměstnavatel: XERCOM s.r.o.
Karla Havlíčka Borovského 377

Kontaktní osoba:
Ing. Jan Kabelák
E-mail: xercom@xercom.cz

Zaměstnanecké výhody:
prémie, provize z prodeje, sleva na fir.služby, přísp. na penz. připojištění, příspěvek na stravování, 13. plat, kafeterie

Prodejce pro prodejnu T-MOBILE v Sokolově.
Čeká Tě aktivní prodej na prodejně, zjišťování potřeb stejně jako hledání optimálního řešení služeb stávajícím a novým zákazníkům společnosti T-Mobile.
Co potřebuješ k tomu, abys uspěl: velmi dobrou schopnost komunikovat denně se zákazníky, ochotu řešit i náročné situace se zákazníky, schopnost sledovat novinky v telekomunikacích a učit se novým věcem, znalost na úrovni SŠ, uživatelskou znalost práce na PC, příjemný vzhled, orientovat se na výsledek své práce, mít za sebou prokazatelné výsledky.
Pokud uspěješ, čeká Tě: odborné zaškolení na atraktivní pozici, každodenní péče o zákazníka spojená s prodejem na naší pobočce, práce na PC a trochu administrativy, firemní výhody - např. výrazné slevy na firemní služby, soutěže o hodnotné ceny, svou šikovností budeš přímo ovlivňovat svůj příjem.
Pokud ses rozhodl být úspěšným prodejcem pro telekomunikační jedničku na našem trhu, zašli svůj životopis na kontaktní e-mail, my odpovíme každému! Prac.doba PO-PÁ 9,00-17,00hod.

odpovědět
Prodejce/kyně informačních a komunikačních technologií specialista/ka
Kontaktní osoba: Jan Kabelák
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Karlovarský kraj