• P
  • Asistent/ka mechanizačního střediska

Asistent/ka mechanizačního střediska

Zaměstnavatel: ÚSOVSKO AGRO s.r.o.
Klopina 33

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření, praxe vítána
- komunikační schopnosti, schopnost pečlivost, spolehlivost
- velmi dobrá práce na PC (převážně program Microsoft Excel)

Náplň práce:
- práce v programu MS Office, Helios, AVP
- zpracování evidence skladů PHM (pohonných hmot) a ND (náhradních dílů)
- vedení pokladny
- fakturace PHM
- obsluha a udržování programu AVP čerpacích stanic, myčky a výdeje olejů
- výpočet, změny a evidence prodejních cen PHM dle příslušné směrnice
- měsíční kompletace pohybů nafty všech ČS (čerpacích stanic), technologické ztráty
- měsíční hlášení PHM na celní a finanční úřad
- evidence nároku ochranných pomůcek.
Nabízíme Vám:
- Perspektivní pracovní pozice v rozvíjející se firmě
- Dynamické prostředí a prostor pro odborný růst
- Další profesní vzdělávání formou kurzů a školení
- Ohodnocení odpovídající Vašim dovednostem a svěřené pozici
- 5 týdnů dovolené a další benefity (příspěvek na wellness pobyty/masáže či dioptrické brýle v hodnotě 4 000 Kč/ročně; příspěvek na životní či penzijní pojištění 1 000 Kč/měsíčně, stravenkový paušál)
Prac. doba 6.30 - 15.00 hod. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Ondřej Brzobohatý
Telefon: 602363413
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj