• P
  • Marketing Specialist Asistent online

Marketing Specialist Asistent online

Zaměstnavatel: LIPOELASTIC a.s.
Vrbenská 887

Požadujeme: minimálně základní znalost online marketingu, perfektní znalost českého jazyka, samostatnost, kreativita důslednost. Perfektní znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2(ostatní jazyky výhodou)
Náplň práce: Podpora celého markteting. týmu, návrhy a online kampaně na sociálních sítích,(Facebook, Instagram, sledování trendů v online marketingu,) vyhodnocování online kanálů a kampaní. Kreativní tvorba příspěvků na sociální sítě, tvorba newsletrů.
Zaměstnanecké výhody: hrubá mzda.+ prémie Týden dovolené navíc, Sick day, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, karierní růst.
První kontakt: emailem.

Kontaktní osoba: Marcela Fojtíková
Telefon: 571116318
Pozice určená pro region: Zlínský kraj