• P
  • Asistent/ka vedoucího provozu

Asistent/ka vedoucího provozu

Zaměstnavatel: FOREZ s.r.o.
Ostrov 2

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov

Pracovní náplň:
Kontrola plnění výrobního plánu, plánování zkoušek forem, nástrojů a kontrolních přípravků, archivace výrobní dokumentace a výrobních formulářů, expedici forem, nástrojů, plánování jejich dopravy a zpětný příjem, vystavení objednávek na kooperace, evidence činnosti provozu v interních informačních systémech.

Požadavky:
Úplné střední vzdělání, ideálně technického směru. Uživatelsky PC a MS Office. ŘP sk. B. Zkušenosti z výroby z obdobné pozice. Pečlivost, schopnost rozhodovat, dobré komunikační dovednosti.

Nabízíme: podnikové stravování
Kontakt: e-mailem personalni@forez.cz

Kontaktní osoba: Marcela Píšová
Telefon: 465 352 211, 775 752 768
Pozice určená pro region: Pardubický kraj