• P
  • Asistenti energetického specialisty v technickém oboru

Asistenti energetického specialisty v technickém oboru

Zaměstnavatel: AB Solartrip s.r.o.
Jiráskova 701

ASISTENTI ENERGETICKÉHO SPECIALISTY V TECHNICKÉM OBORU
Požadujeme: VŠ nebo SŠ vzdělání technického oboru (např. stavební projekce, strojírenství, energetika, elektrotechnika nebo jiný technický obor), pokročilá znalost MS Office podmínkou (zejména MS Word a Excel); řidičský průkaz skupiny B, analytické a logické myšlení, spolehlivost, samostatnost; zájem o práci v našem oboru a schopnost učit se nové věci;
Náplň práce: zpracování PENB, energetických posudků, auditů a studií v návaznosti na zákon o hospodaření s energií.
Nabízíme: zajímavou práci v oblasti energetiky; příjemné a přátelské pracovní prostředí; mobilní telefon, notebook a další potřebné vybavení
První kontakt: e-mailem na: a.kocurkova@energyprukaz.cz
Ov.email: 6.9.

Kontaktní osoba: Alena Kocurková
Telefon: 777 238 679
Pozice určená pro region: Zlínský kraj