• P
  • Facility Manager

Facility Manager

Zaměstnavatel: MIRAI INTEX s.r.o.
Tuřanka 858

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Náplň práce:
- Vaší úlohou bude operativní a preventivní údržba budovy, pronajatého objektu, areálu, zeleně, osvětlení a péče o životní a pracovní prostředí a dopravy v areálu.
- Budete plánovat spotřebu a zajišťování nakupovaných energetických služeb - provoz plynové kotelny, trafostanice, dodávky vody, provoz kanalizace, dodávky elektrické energie, plynu aj.
- Převezmete odpovědnost za řízení a snižování nákladů na provoz a údržbu.
- Zajistíte pravidelné revize technických zařízení, jednání s orgány státní správy a státního dozoru ve vztahu ke strojům a zařízením (revize, inspekce), plochám pozemku (místní územně správní jednotky) a objektům na pozemcích (stavební úřady, hygiena, inspektoráty).
- Budete připravovat smlouvy s dodavateli služeb a zboží.
- Řídit externí společnosti v rámci plánu dodržování zajištění lhůt, kvality a řídit společnosti, které mají na starosti úklid.
- Nemine vás příprava, realizace, evidence a archivace dokumentace investičních akcí.
- Bude na Vás také zpracovávat interní dokumentaci budov, staveb a konstrukcí, její aktualizaci a archivaci.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru.
- Minimálně 3 roky praxi na obdobné pozici.
- Znalost práce na PC, MS Office.
- Osobnostní aktivitu a iniciativu.
- Odolnost vůči stresu, flexibilitu a ochotu ke spolupráci.
- Dobré verbální a komunikační schopnosti, taktní a diplomatické jednání.
- Silné analytické schopnosti.
- Znalost AJ nebo RJ je pro nás výhodou.

Nabízíme:
- Zajímavou práci v mezinárodním prostředí v technologicky jedinečném oboru.
- Prostor

Kontaktní osoba: Janka Wencelová
Pozice určená pro region: Jihomoravský kraj