• P
  • Excel specialista programování maker/ VBA

Excel specialista programování maker/ VBA

Zaměstnavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Hledáš novou pracovní výzvu v oblasti IT? Hledáme kandidáta na pozici Excel specialistu programování maker/ VBA IT ? Pokud Tě pozice zaujala, tak nám zašli své CV a my se Ti ozveme!

Náplň práce:

* Správa firemních dat za pomoci Excel VBA prostředků
* Instalace, konfigurace a implementace pracovních stanic a periferních zařízení
* Údržba IT techniky (tiskárny, kopírky, skenery)
* Podpora uživatelů, diagnostiky a řešení problémů se SW a HW vybavením
* Spoluúčast na projektech a samostatná činnost v rámci dílčích projektů.
* Po zkušební době držení pohotovosti

Požadujeme
* SŠ nebo VŠ technického směru
* nadprůměrná znalost MS Excel - programování Maker/VBA
* dobré znalosti německého nebo anglického jazyka slovem i písmem
* silné analytické a logické myšlení
* řidičský průkaz sk. B

* 13. plat
* věrnostní odměny
* kvartální bonusy
* závodní stravování
* penzijní pojištění

Pracovní poměr: Plný pracovní úvazek
Požadavky vzdělání: Vysokoškolské vzdělání
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj