• P 
  • P 
  • Mamnažer/Vedoucí/Ředitel logistiky a dispečinku 

Mamnažer/Vedoucí/Ředitel logistiky a dispečinku

Zaměstnavatel: Jdunato s.r.o.
Křižíkova 679

Jsme unikátní mobilní aplikace rozvozu čehokoliv v Praze. Jsme marketplace vybraných podniků a restaurací. Rozdáváme jídlo zdarma, dovážíme potraviny do 15 minut a máme šílené nápady. Jsme česká firma, založená na rodinných hodnotách. Ničíme tradiční způsob podnikání. Všechno řešíme a měníme za běhu, protože život je chaotický a nepředvídatelný, stejně jako my.
Budeš mít na starosti celou tvorbu a tvarování svého oddělení. Budeš řídit a inspirovat svůj tým, starat se o kolegy a pěstovat si budoucí manažery, kteří ti budou pomáhat. Budeš řešit celou operativní činnost svého oddělení a občas se do toho pořádně namočíš. Nemusíš být v kanclu od-do a můžeš pracovat z domova.
Tvoje podřízeni: dispečeři, kontroloři, analytici, garážista, interní a externí kurýři. Celý tým budeš budovat sám, pomohou ti v tom HR a CEO firmy. Tvoje kompetence: budeš mít řízený carte blanche, hodně zodpovědnosti a žádný mikromanagement. Tvůj osobní cíl: zajistit fantastický výkon týmu tak, aby všichni zaměstnanci a zákazníci byli nadšení.

odpovědět
Mamnažer/Vedoucí/Ředitel logistiky a dispečinku
Kontaktní osoba: Emil Shakirov
Telefon: 601106105
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Praha