• P
  • Všeobecní administrativní pracovníci

Všeobecní administrativní pracovníci

Zaměstnavatel: Institut Bernarda Bolzana v.o.s.
Křemencova 177

Pozice pouze pro OZP - uveďte do zasílaného životopisu
Požadujeme:
" znalost práce s MS Office
" velmi dobrá znalost českého pravopisu
" spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
" organizační a komunikační schopnosti a dovednosti
" loajalitu ke společnosti a kolegiálnost
Nabízíme:
" práci na zkrácený úvazek (20 hod. týdně)
" zajímavou a zodpovědnou práci v malém a přátelském kolektivu
" práci v centru Prahy
" mobilní telefon i k soukromému využití, občerstvení na pracovišti, firemní vzdělávání, přátelský kolektiv
Náplň práce:
" vedení a příprava dokumentace k seminářům a související administrativa - práce s textem
" písemná i telefonická komunikace s lektory
" archivace dokumentů

možnost firemního vzdělávání, občerstvení na pracovišti

Pracovního vztahu: Pracovní poměr - zkrácený úvazek