• P
  • Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Zaměstnavatel: Daniel Klein
Hvězdova 1716

Náplň práce: Aktivní obchodní (akviziční) činnost, Analýza finančních potřeb a záměrů klienta. Péče o stávající i nově získanou klientelu. Budování dlouhodobých vztahů s klienty. Kvalitní a profesionální poradenský servis. Pravidelné vzdělávání a rozvoj osobnosti. Odpovědnost za obchodní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb. Komunikace s centrálou a zajištění součinnosti. Účast na poradách.

Nabízíme: Intenzivní podporu při startu. Kvalitní a bezplatný systém zaškolení. Komplexní produktové portfolio. Možnost reálně ovlivnit svůj příjem. Reprezentativní kancelář. Benefity.

Požadujeme: Komunikační a organizační dovednosti. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Odpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu. Trestní bezúhonnost a bezdlužnost. Praxe v oboru výhodou nikoli podmínkou. Minimální dosažené vzdělání: středoškolské s maturitou. Znalost MS Office. Schopnost pracovat v týmu. Řidičský průkaz skupiny B. Výborná komunikace v češtině.