• P 
  • P 
  • Účetní/daňový specialista/ka 

Účetní/daňový specialista/ka

Zaměstnavatel: Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55

MANAŽER/KA LOGISTIKY E-SHOPU
Hledáme účetní se zkušenostmi, který/á bude zodpovědný/á za svěřenou část účetní agendy a bude spolupracovat při tvorbě daňových přiznání a účetní závěrky. Hledáme někoho, kdo se snaží věcem porozumět a je aktivní v řešení problémů. Neočekáváme, že budete vědět vše hned, ale je pro nás důležité, aby vás práce bavila a chtěl/a jste se v ní dále rozvíjet.
Více o našem týmu: Novému člověku vše vysvětlíme a věnujeme mu čas při zaškolení. Jsme zvyklí pomáhat si a podporovat se. V našem týmu je legrace a pohoda.
Více o nás: Jsme český internetový obchod prodávající jak do české republiky, tak do EU. Patříme mezi největší prodejce cizojazyčné literatury. Díky jedinečnému konceptu podnikání jsme stabilní a stále rostoucí firmou pohybující se v oblasti e-commerce. Jsme rodinnou firmou. Ve firmě se všichni známe, jsme zvyklí se navzájem podporovat a chovat se k sobě lidsky. Prostředí, ve kterém pracujeme je dynamické, každý den řešíme něco nového, ale vždy se stihneme zastavit u dobré kávy.
POŽADUJEME:SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru. Praxe v účetní agendě minimálně 3 roky. Zkušenost s DPH CZ / EU nutností. Uživatelská znalost MS Excel. AJ základní znalost (minimálně pro dorozumění se přes e-mail). Znalost daňové problematiky a orientace v účetních a daňových zákonech. Velmi dobrá znalost českých účetních předpisů a orientace v základních daňových oblastech. Samostatnost, spolehlivost.
NÁPLŇ PRÁCE: Měsíční příprava a zpracování DPH pro ČR a další evropské země. Komunikace s finančními orgány a externími partnery. Pomoc při sestavování roční závěrky v

odpovědět
Účetní/daňový specialista/ka
Kontaktní osoba: Eva Kavinová
Telefon: jobs@libris.to
Reagovat: odeslat životopis zaměstnavateli
Pracovního vztahu: Pracovní poměr - plný úvazek
Pozice určená pro region: Zlínský kraj