• P
  • Investiční specialista

Investiční specialista

Zaměstnavatel: Zuzana Tomanová
Komenského 1024

VÝŠE MZDY: od 30 000 Kč do 55 000 Kč po zapracování
NÁPLŇ PRÁCE:
- spolupráce s poskytovateli finančních služeb
- nastavování vhodného finančního portfolia k úspěšné akumulaci finančních prostředků našich klientů
- jednoduchá administrativní činnost
Vhodné i pro absolventy bez praxe.
POŽADUJEME:
- dobré komunikační dovednosti
- chuť seberealizace
- bezúhonnost
- ŘP skupiny B
NABÍZÍME: klientelu zajištěnou naším střediskem, práci ve společnosti se silným potenciálem a kapitálem, nadprůměrné finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, možnost kariérního posunu, zázemí centrální kanceláře popř. home office, výborný školící systém
KONTAKT: v případě zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na email ztomanova.bp@seznam.cz

Kontaktní osoba: Zuzana Tomanová
Pozice určená pro region: Pardubický kraj