• P
  • Content & Social specialista v Ovečkárně

Content & Social specialista v Ovečkárně

Zaměstnavatel: Czech Wool company s.r.o.
Zahradní 1297

Bééézvadný den z Ovečkárny
Jsme huňatý e-shop ze Zlína, který chce zabalit celou Evropu do vlny.
naše stádečko se rozšiřuje a my hledáme šikovné ovečky, které se nám postarají o sociální sítě a obsah.
Jaká je denní náplň práce na paloučku v Ovečkárně?
tvorba obsahu pro:
- kampaně
- sociální sítě (FB, IG, Pinterest, Linked-In)
- newslettery
- blog
a úzká spolupráce s produktovým týmem.
Všechno určitě nebudeme chtít jen po tobě, ale budeš mít k sobě i další ovečky s kterými budeš tvořit ten nejlepší obsah, který budou všichni hltat. A ještě máme kreativní agenturu, takže v tom nebudeš sám/a.
A co od našich oveček vyžadujeme?
- krásné huňaté a spisovné slovo, které zahřeje srdce a zaujme každého
- kreativita ti nesmí chybět
- chuť se neustále zlepšovat a vzdělávat
- umět pracovat s grafikou a fotoaparátem - to může být tvoje výhoda
- dodržovat tone of voice podle našeho brand manuálu
Pokud máš dojem, že budeš pro Ovečkárnu přínosem, tak se nám určitě ozvi.

Nabízíme: příspěvek na stravování formou stravenkového paušálu, cafeteria, zaměstnanecké slevy na firemní produkty, práce v mladém a cílevědomém kolektivu, kde ti každý rád předá své zkušenosti, férové jednání a stabilní zázemí prosperující firmy.

Kontaktní osoba: Adam Fiala
Telefon: 774 774 217 (7:30 - 16:00 hod)
Pozice určená pro region: Zlínský kraj