• P
  • Referent/ka

Referent/ka

Zaměstnavatel: Elliot Paul s.r.o.
Chrastavická 217

Náplň práce:
- zajištění, koordinace a podpora v oblastech - objednávky výrobního materiálu, objednávky kancelářského materiálu, občerstvení atd.
- evidence statistiky dle potřeby jednotlivých středisek a vedení
- vede evidenci faktur přijatých, zajišťuje jejich schválení a předání na zpracovatele účetnictví
- dle potřeby spolupracuje s řízením kvality na statistikách a administrace systému
- zpracovává měsíční reporting provozu
- vede evidenci pro účely vystavování statistik INTRASTAT - faktur vydaných
- je podřízen/a přímo manažerovi provozu
- dle potřeby je v relevantních oblastech úkolován/a také vedoucím výroby

Nabízíme:
- práci v přátelském kolektivu
- osobní hodnocení zaměstnance
- přítomnostní prémie
- firma zajišťuje občerstvení na pracovišti
- nabízíme závodní stravování nebo stravenkový paušál
- 4 týdny dovolené + 2dny Sick day
- firemní akce
- nákup brýlí za zaměstnaneckou slevu

Očekáváme od vás:
- dobré komunikační schopnosti
- znalost NJ nebo AJ (schopnost komunikovat se zahraničními partnery v běžných provozních věcech (možnost dále se zdokonalovat)
- schopnost budovat a podporovat týmového ducha
- dobrý time-management
- pečlivost, spolehlivost a schopnost logického myšlení
- schopnost orientovat se v informačních systémech a vytvářet a pracovat s daty
- pozitivní vztah k administrativě nebo minimálně akceptování jejího významu
- práce v programech MS Office
- základní orientace v podnikatelském prostředí a chápání chodu firmy
- SŠ vzdělání s maturitou
- řidičské oprávnění skupiny B

E-mailový nebo telefonický kontakt.

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Referent/ka
Kontaktní osoba: Klára Johánková
Telefon: 379 300 181
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj