• P
  • SPECIALISTA, SPECIALISTKA NÁBORU

SPECIALISTA, SPECIALISTKA NÁBORU

Zaměstnavatel: OSTROJ a.s.
Těšínská 1586

KO: Ing. Lucie Baranová, vedoucí odboru Lidské zdroje, e-mail: baranova@ostroj.cz, tel.: +420 731 545 418

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání
- Praktická zkušenost v oblasti náboru a výběru zaměstnanců v posledních minimálně třech letech podmínkou
- Praktická zkušenost s přípravou a realizací PR a náborových kampaní
- Praktická zkušenost s vyhledáváním aktivních/pasivních kandidátů na sociálních sítích (Facebook, LinkedIn, Instagram, Twitter, Dribble, GitHub, apod.)
- Praktická zkušenost s tvorbou a zpracováváním fotografií a videí
- Výborná znalost práce na PC (MS Office, MS Outlook, software na úpravy fotografií a videí)
- ŘP sk. B
- Znalost nejlépe polského nebo anglického jazyka
- Výborné komunikační, organizační a argumentační schopnosti
- Proaktivní a samostatný přístup

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- Týden dovolené navíc, závodní stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy

MOŽNÝ NÁSTUP: dohodou

NÁPLŇ PRÁCE:
- Koordinuje náborové kampaně a personální veletrhy.
- Spolupracuje na náboru a výběru zaměstnanců, včetně cizinců.
- Seznamuje agentury práce s aktuálními požadavky náboru.
- Zajišťuje multimediální podklady (foto, video) společnosti pro náborové kampaně.
- Koordinuje ubytovací a dopravní možnosti pro uchazeče o zaměstnání ze vzdálenějších lokalit.
- Zodpovídá za zaměstnanecké referral programy.
- Spolupracuje s grafiky a odborníky na sociální sítě.
- Aktivně vyhledává vhodné kandidáty na sociálních sítích.
- Pracuje s pasivními kandidát

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Polština

Kontaktní osoba: Lucie Baranová
Telefon: 553 872 170, 731 545 418
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj