• P
  • Specialista řízení kvalty

Specialista řízení kvalty

Zaměstnavatel: Tawesco s.r.o.
Areál Tatry 1449

z: 16.4.2021, a: 17.6.2021
Popis pracovní pozice:
Pracovní náplň:
odborný dohled nad procesem výroby svařovaných konstrukcí a montážních celků pro zákazníky John Deere, Tatra, Linde apod.
provádění vizuální a rozměrové kontroly
koordinace a řízení činností spojených s realizací zkoušek v oblasti nedestruktivního zkoušení svarových spojů a materiálů včetně jejich evidence
spolupráce na tvorbě technické a technologické dokumentace
řešení interních a externích neshod, spolupráce s oddělením reklamací
Požadujeme:
ÚSO vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství nebo strojírenská technologie
znalost čtení výkresové dokumentace a strojírenské technologie
schopnost měření dílenskými měřidly, např. mikrometrem, posuvným měřidlem, atp.
znalost práce na PC+MS Office
ŘP sk. B - výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou
certifikace nedestruktivního zkoušení svárových spojů (VT,PT, UT, MT) výhodou
zodpovědnost, přesnost, důslednost, týmová práce, flexibilita
Nabízíme:
Silné zázemí české rodinné firmy.
Zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, firemní program rehabilitační péče o zaměstnance, benefitní program pro zaměstnance.
Možnost profesního růstu a dalšího osobního rozvoje.

Své životopisy zasílejte ne email: vera.polachova@tawesco.cz

Kontaktní osoba: Věra Poláchová
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj