• P
  • MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, SPECIALISTKA

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, SPECIALISTKA

Zaměstnavatel: SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Rybníčky 338

KO: Jana Kadová, tel.: 734 236 622, e-mail: kadova@semix.cz.

Požadujeme:
pečlivou a ochotnou osobnost
zájem o jídlo a zdravý životní styl
skvělá čeština písemnou formou
angličtina velkou výhodou
minimálně středoškolské vzdělání a 3letou praxi v marketingu
chuť se učit novému v oblasti potravinářství a zdravé výživy
ochotu jezdit na příležitostné služební cesty, ŘP skup. B nutností

Nabízíme:
práci na plný pracovní úvazek
příjemný pracovní kolektiv
částečně pružnou pracovní dobu
odměny za jubilea a odpracované roky
25 dní dovolené
možnost nákupu výrobků Semix za zvýhodněnou cenu
možnost vzdělávání a osobního rozvoje
nástup dle dohody, pracoviště Otice.

Vaše pracovní náplň:
podpora prodeje našeho eshopu www.zdravyzivot.com - péče o jeho vzhled a aktuálnost
psaní článků pro blog, péče o naše sociální sítě a on-line reklamu (ve spolupráci s agenturou)
zákaznický chat
příležitostná účast na celodenních prodejně/prezentačních akcích, ochota cestovat
nákup reklamních předmětů
účast na tvorbě katalogů, letáků, bannerů

Kontaktní osoba: Jana Kadová
Telefon: 734 236 622
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj