• P
  • ASISTENTI VÝROBY

ASISTENTI VÝROBY

Zaměstnavatel: PRIAM s.r.o.
Pionýrů 839

A16 z:31/3/2021 a:22/4/2021
Jsme dodavatel CNC obrobků a ohýbaných profilů. Obrábíme a ohýbáme výhradně kovové a plastové materiály Hledáme do týmu pečlivého, zodpovědného a samostatného člověka, s příjemným vystupováním, který má komunikační a organizační schopnosti.
Náplň práce:
- obchodní a administrativní podpora při realizaci zakázek
- aktivní vyřizování e-mailové a telefonické komunikace
- zpracování přijatých poptávek od zákazníků, vyřizování objednávek
- vedení obchodní a účetní komunikace.
Požadujeme:
- končené SŠ nebo VŠ vzdělání
- znalost Windows, MS Office, Outlook
- řidičský průkaz skupiny B
Výhodou:
- zkušenost v technických oborech, strojírenství
- znalost anglického jazyka
- znalost programu BusinnesManager3000.
Nabízíme:
- mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, 13. plat
- možnost profesního růstu.

Kontaktní osoba: Tomáš Kolkop
Telefon: 777 946 566
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj