• P
  • Fakturant/ka

Fakturant/ka

Zaměstnavatel: Purityvision s.r.o.
Zámecká 73

pracoviště Střílky
- Náplň práce: Zastřešit vystavování faktur pro naše velkoobchodní partnery a komunikace s nimi ohledně objednávek. Přijetí a zpracovávání objednávek našich přírodních produktů. Vystavování faktur v systému?Money S4. Komunikace s dopravci. Komunikace s našimi odběrateli, řešení jejich požadavků a případných reklamací. Příprava expedice, aby se zboží bezpečně dostalo až do domovů našich zákazníků. Správa skladu včetně zodpovědnosti za skladové zásoby.
- Požadavky: SŠ vzdělání, zkušenosti v oboru, osobní nasazení, zodpovědnost, komunikativnost, samostatné rozhodování, výhodou jsou zkušenosti s Money S3 nebo vyšší
- Nabízíme: Zodpovědnou a samostatnou práci ve Střílkách. Profesionálně vybavené pracoviště. Lidský a týmový přístup, kultura rodinné firmy. Přístup do vzdělávací platformy Seduo. Extrémní slevy na firemní produkty. Příspěvek na dojíždění do zaměstnání.Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Možnost plného nebo zkráceného úvazku. HM uvedena při plném úvazku.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@purityvision.cz.

Kontaktní osoba: Michaela Antesová
Telefon: 733 247 109
Pozice určená pro region: Zlínský kraj