• P
  • Administrativní pracovnice - fakturantka

Administrativní pracovnice - fakturantka

Zaměstnavatel: RCprofi s.r.o.
Chrudim 31

Místo výkonu práce: Topol č.p. 31, 537 01 Chrudim 1
Do společnosti RCprofi s.r.o., která se zabývá prodejem modelů na dálkové ovládání, hledáme zaměstnance na pozici administrativní pracovník - fakturantka.
Náplň práce:
- Zpracovávání objednávek.
- Vystavování faktur pro český i zahraniční trh.
- Komunikace s dodavateli a péče o zákazníky.
- Spolupráce s expedičním a reklamačním oddělením.
Do všech procesů uchazeče podrobně zaškolíme.
Požadujeme zkušenosti s daným oborem, pečlivost, komunikativnost, samostatnost, logické uvažování, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, pozitivní myšlení.
Znalost účetního programu Pohoda je výhodou.
HPP, 40 hod. týdně, jednosměnný provoz, dovolená 4 týdny.
Nástup možný ihned. Nástupní plat dohodou.
V případě doplňujících dotazů kontaktujte p. Tlapákovou ve všední dny v čase 8:00 - 15:00 hod. na tel. čísle +420 734 695 100.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis na uvedený e-mail. V nejbližších dnech se Vám ozveme a domluvíme se na pracovním pohovoru.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: sezónní příplatky, slevy na prodávané zboží

Kontaktní osoba: Eva Tlapáková
Telefon: 734 695 100
Pozice určená pro region: Pardubický kraj