• P
  • Junior koordinátor logistiky

Junior koordinátor logistiky

Zaměstnavatel: MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.
Politických vězňů 1564

NÁPLŇ PRÁCE
- administrativní podpora logistického oddělení
- plánování a vystavování nákupních objednávek pro výrobní & nevýrobní materiály, drobný materiál a služby
- kontrola nákupních požadavků a nákupních objednávek, zadávání do systému
- řízení zásob u přidělených položek
- komunikace s vybranými dodavateli a jejich řízení
- spolupráce s ostatními odděleními firmy (výroba, kvalita, sklad, finance)

POŽADUJEME
- SŠ vzdělání
- znalost obecných administrativních procesů
- aktivní znalost AJ,
- dobrou znalost práce na PC ( MS Office - Excel ),
- schopnost pracovat v týmu a dobré komunikační schopnosti
- nástup IHNED

NABÍZÍME
- pracovní poměr na dobu určitou do konce roku 2021
- 13. mzda,
- 5 týdnů dovolené,
- 6x sick-day za rok,
- příspěvek na penzijní spoření 3% z hrubé mzdy,
- příspěvek na závodní stravování a stravenky za home-office,
- volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 8.400 Kč/rok,
- pružná pracovní doba,
- příspěvek na dojíždění,
- další zaměstnanecké výhody

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Kristýna Císařová
Telefon: 312 500 311
Pozice určená pro region: Středočeský kraj