• P
  • Referent/ka - specialista trhu práce

Referent/ka - specialista trhu práce

Zaměstnavatel: Úřad práce České republiky
Bezručova 2055

NÁPLŇ PRÁCE:
- monitoring volných pracovních míst včetně jejich registrace a aktualizace (včetně požadavků na zahraniční pracovní sílu)
- monitoring zaměstnavatelů v souvislosti se zadáváním volných pracovních míst pro působnost kontaktního pracoviště
- organizace předvýběrových (výběrových) řízení uchazečů pro zaměstnavatele, ve spolupráci s dalšími útvary úřadu práce zajišťování předvýběrových (výběrových) řízení uchazečů pro zaměstnavatele
- poskytování poradenství zaměstnavatelům o službách úřadu práce, informování zaměstnavatele o situaci na trhu práce, o nástrojích aktivní politiky zaměstnanosti apod.
- předávání informací od zaměstnavatelů dalším zainteresovaným útvarům úřadu práce (trh práce, zprostředkování, poradenství), spolupráce s vedoucími pracovníky a dalšími zaměstnanci pracoviště v místě výkonu práce a v rámci působnosti kontaktního pracoviště
- plnění dalších úkolů v rámci pracovního zařazení, dle pokynů nadřízeného vedoucího zaměstnance
POŽADAVKY:
- minimální vzdělání střední s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání.
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK práce, ArsysX
NABÍZÍME:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup od 19.04.2021
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou), nejdéle do 26.09.2022, se zkušební

Kontaktní osoba: Jana Bělohlávková
Telefon: 950 163 441
Pozice určená pro region: Pardubický kraj