• P
  • Service Specialist, Reportingové aplikace

Service Specialist, Reportingové aplikace

Zaměstnavatel: Stora Enso Wood Products Ždírec s.r.o.
28. října 3348

Pracoviště: 28. října 65, Ostrava, 702 00
Kontakt e-mailem.

Požadavky:
- VŠ vzdělání ekonomického směru nebo IT
- Znalost Apptio solutions aplikace, ETL procesy, architektura databáz a nástojů
- Ochota převzít iniciativu a odpovědnost, zkušenosti v oblasti financí
- Komunikativní znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
- Ochota příležitostně cestovat

Náplň práce:
- Uživatelská podpora, vykazování reportů, vývoj nových apptio modulů

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, přísěvek na penzijní a životní pojištení, cafeterie

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Jana Kovaľová
Telefon: 596 946 314
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj