• P
  • ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - FAKTURANT/KA

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - FAKTURANT/KA

Zaměstnavatel: VŠE PRO TISK s.r.o.
Budějovická 416

Hledáme kolegu/kolegyni na administrativní pozici.
Budoucího kolegu nebo kolegyni vybíráme z řad schopných a motivovaných lidí s aktivním přístupem k práci. Vaším hlavním úkolem bude kompletní správa administrativy a fakturace.
Co Vám nabízíme?
- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost okamžitého nástupu
- Pravidelnou pracovní dobu po-pá 8:00 - 16:30 hod, volná odpoledne, víkendy a svátky
- Stravenky, mobil s neomezeným voláním a 3 sick days
- Kurzy a školení pro váš další posun a seberealizaci
- Kancelář kousek od centra města, MHD a parkoviště jen pár kroků
- Přátelský tým a pracovní prostředí
- V neposlední řadě také výbornou kávu
Co od Vás požadujeme?
- Ukončené SŠ vzdělání
- Dobré komunikační schopnosti
- Znalost práce na PC
- Ochotu učit se novým věcem
- Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a týmová spolupráce
Náplň práce:
- Fakturace
- Evidence skladu (příjemky a výdejky zboží)
- Práce s PC
- Zpracování podkladů pro účetní
- Příjem objednávek
- Obsluha zákazníků na prodejně
- Vedení reklamací
- Komunikace s odběrateli a dodavateli
Zašlete nám své CV a krátký motivační dopis na email volnamista@vseprotisk.cz.
Těšíme se na vás!

Kontaktní osoba: Eva Římanová
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj