• P
  • Network Engineer

Network Engineer

Zaměstnavatel: Safran Cabin CZ s.r.o.
Univerzitní 1119

Popis pozice:
- Konfigurace a instalace různých síťových zařízení a služeb (např. routry, switch, firewalls, load balancers, VPN, QoS)
- Údržba sítě a aktualizace systému
- Sledování výkonu a zajištění dostupnosti systému a jeho spolehlivosti
- Sledování využití sytémových zdrojů, trendy a plánování kapacity
- Poskytování podpory "Level 2/3" a řešení problémů
- Výběr a implementace bezepčnostních nástrojů, zásad postupů spolu s dalšími týmy společnosti
- Spolupráce s dodavateli IT a vyjednávání s nimi
- Spolupracujte s ostatními pobočkami a řešení jejich požadavků
- Řízení projektů týkajících se konkrétních aplikaců a systémů v rámci svého zaměření
Požadované znalosti:
- Znalosti switches a routers např., Cisco, HP, Dell)
- Porozumění Firewalls (např., Cisco ASA, Palo Alto)
- Porozumění síťových protokolů (např., IPSEC, HSRP, BGP, OSPF, 802.11, QoS)
- Znalosti Load Balancerů (např., F5, Microsoft)
- Znalosti OSI nebo TCP/IP model
- Zkušenosti s monitorováním sítí a troubleshooting nástrojů (např.Wireshark, Solarwinds)
- Praktické zkušenosti s diagnostikou sítě a nástroji pro síťovou analýzu

Kontaktní osoba: Jiří Hrabák
Telefon: 377664111
Pozice určená pro region: Plzeňský kraj