• P
  • SPECIALISTÉ ÚDRŽBY

SPECIALISTÉ ÚDRŽBY

Zaměstnavatel: KMJ TECH FM s.r.o.
Beskydská 1488

A16 z:10/2/2021 a:25/3/2021
Náplň práce:
- pořizování výrobních zařízení a technologií a jejich uvádění do provozu
- znalost a zkušenosti s programováním PLC
- vytváření standardních postupů pro vykonávání preventivní a prediktivní údržby zařízení a standardních postupů v případě opravy poruch
- realizace nápravných opatření na problémy způsobené nestandardními stavy zařízení
- zodpovědnost za vykonávání revizí a servisu technologií a budovy
- navrhování, projednávání, realizace změny, validace a uvedení do provozu výrobních zařízení
- správa skladu náhradních dílů
- identifikace důvodů chybných stavů zařízení využitím PLC software, návrh a realizace změn PLC systému výrobních linek a zařízení.
Požadujeme:
- dobrou znalost anglického jazyka (denní komunikace s korejským vedením).
Nabízíme:
- práci na HPP
- zajímavé mzdové ohodnocení: 13. plat
- měsíční, půlroční, roční bonusy
- příspěvek na penzijní pojištění
- 5 týdnů dovolené
- mobilní telefon
- stravenky v hodnotě 85 Kč plně hrazené zaměstnavatelem.
Kontakt emailem.

Kontaktní osoba: Jitka Rudzká
Telefon: 730 512 379
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj