• P
  • Specialista/tka marketingu

Specialista/tka marketingu

Zaměstnavatel: BEWIT FRANCHISE, s.r.o.
Michalská 2030

Pracoviště: Michalská 2030, Ostrava - Slezská Ostrava
Adresa pro zaslání životopisu: marketing@bewit.cz, volat můžete od 8 do 20 hod.
na tel.+420 605 248 621.

Do úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti v oblasti zdravého životního stylu s jasnou vizí a potenciálem růstu do celého světa, hledáme v Ostravě na HPP nového člena/ku týmu na pozici Specialista/tka marketingu. Těšíme se na motivovaného, pozitivního spolupracovníka/ci, kterého oslovuje práce, která má smysl a týká se výrobků, které jsou megatrendem současnosti.

Koho hledáme:
-Kreativní copywriting, je tvá doména
-Na Facebooku a Instagramu jsi jako ryba ve vodě
-Praxe není podmínkou, ale je vítaná

Náplň práce:
-Kreativní a gramatická korekce popisků a textů na e-shop, sociální sítě
-Koordinace našich překladatelů
-Tvorba a rozesílání newsletteru pro Polsko a Maďarsko
-Správa sociálních sítí pro Polsko a Maďarsko

Požadujeme:
-Bezúhonnost, vysoký morální kredit, pravdivost, čestnost
-Vysoké pracovní nasazení, pozitivní postoj k životu
-Pozitivní vztah k přírodě a zdravému životnímu stylu
-Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni výhodou

Nabízíme:
-Můžeš plně pracovat z domova, chaty, odkudkoliv chceš - pracujeme moderně v nástrojích jako jsou Trello, Google Meet, Google dokumenty
-Smysluplnou, prospěšnou a zajímavou práci
-Zázemí rychle se rozvíjející ryze české společnosti
-Rozvoj v oboru esenciálních olejů a výrobků podporujících zdraví
-Významné slevy na nákup produktů, které nabízíme na bewit.love
-Motivující finanční ohodnocení - řešíme s každým individuálně podle dovedností a schopností

Termín n

Kontaktní osoba: Jiří Černota
Telefon: 605 248 621
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj