• SPECIALISTÉ V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ (ZamK)

SPECIALISTÉ V OBLASTI KVALITY A CERTIFIKACE SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ (ZamK)

Zaměstnavatel: Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
Hyundai 700

A02 z:3/2/2021 (ZamK)
Požadujeme:
- znalost korejského jazyka na úrovni rodilého mluvčího (podávání reportů)
- flexibilitu, komunikační a vůdčí schopnosti, technické a logické myšlení.
Náplň práce:
- podávání reportů
- řešení agendy spojené s vývojem a kvalitou vozů s R&D v Koreji
- podpora komunikačního procesu s HQ / RHQ
- navrhování a realizace aktivit vedoucí k naplnění kvalitativních KPI
- aktivní účast na přípravách nových projektů a analýze pilotních aut v rámci i mimo CFT týmů
- koordinace týmu, analýza a navrhování zlepšení v inspekčních procesech
- hledání možnosti zlepšení aktuálních procesů.
Nabízíme:
- finanční bonusy, firmení stravování, dovolenou navíc.
Kontakt emailem, telefonicky.

Požadujeme
Znalost jazyka: Jiné

Kontaktní osoba: Dana Petrovská
Telefon: 596 141 407
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj