• P
  • Sekretář/ka, účetní

Sekretář/ka, účetní

Zaměstnavatel: H+J - stroje s.r.o.
Bratkovice 0

Pozice: Sekretář/ka, účetní
Místo vhodné i pro absolventy a OZP
Uchazeč/ka se znalostí účetnictví.
Náplň práce:
komunikace s dodavateli i zákazníky, vyhledávání nových odběratelů, vedení skladových zásob, objednávky materiálů, kontrola vedení zaznamů výroby a zakázek, příjem faktur a vedení faktur vydaných i přijatých.
Požadujeme:
- Pečlivost
- Spolehlivost a zodpovědnost
- Samostatnost
- Práce na PC na velmi dobré úrovni, především Excel a Word
- Praxe asistentky, sekretářky nebo účetní (mimo absolventů)
- Dobré organizační schopnosti
- Aktivní znalost alepoň jednoho cizího jazyku (angličtina / němčina)
- Očekáváme aktivní zapojení do rozvoje a proserity firmy (ohodnoceno formou prémií)
- Práci v našich programech zaučíme. (Především Office a Pohoda)
- Znalost anglického nebo neměckého jazyka na obchodní úrovni platově ohodnotíme.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek a zajištění stravování , vlastní kancelář, telefon, počítač apod.
Nástup možný ihned. Mzda:20 000,- Kč
Kontakt: Hák Břetislav, tel.: 721 213 928, od 8:00 do 17:00 hod. e-mail: info@hj-stroje.cz
Místo výkonu práce: H+J - stroje s.r.o., Bratkovice č.p. 54,

Kontaktní osoba: Břetislav Hák
Telefon: 721 213 928