• P
  • Asistent/ka servisu

Asistent/ka servisu

Zaměstnavatel: Niersberger Instalace, s.r.o.
Tyršova 2075

Pracoviště: Benešov
Náplň práce:
administrativa spojená s organizováním pravidelných servisních kontrol, revizí a oprav
evidence a aktualizace údajů v informačním systému, termínů v harmonogramu
spolupráce na koordinaci prací se servisními techniky
příprava podkladů k předání zákazníkovi a fakturaci
pravidelný kontakt se zákazníkem
spolupráce na výběru dodavatele prací a materiálu
Požadujeme:
dobrá znalost práce na PC, programy MS Office (Outlook, Excel, Word)
organizační schopnosti
zručnost a dobré komunikační schopnosti
SOU/SŠ vzdělání v technickém oboru, TZB výhodou
praxe a zkušenosti v oboru TZB nebo Elektro, případně Facility výhodou
řidičský průkaz skupiny B výhodou
Nabízíme: široké spektrum benefitů
První kontakt: e-mailem

Kontaktní osoba: Jana Kněnická
Telefon: 317721741
Pozice určená pro region: Středočeský kraj