• P
  • Affiliate & Influencer marketer

Affiliate & Influencer marketer

Zaměstnavatel: Ollero s.r.o.
28. října 207

Místo výkonu práce: 28. října 207/49, Moravská Ostrava
1. kontakt e-mailem. Životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Tohle je příležitost!
Zajímá Vás online marketing a chcete se v něm rozvíjet? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. Digitální agentura Ollero hledá do svého týmu nadšence a kreativního spolupracovníka na pozici Affiliate & Influencer marketer. Čeká tu na Vás tým skvělých kolegů, obří balík zkušeností, možnosti využití Vašeho talentu a naše chuť naslouchat Vašim nápadům. Pojďte dělat, co Vás baví a do práce budete chodit s úsměvem.

Jaká bude náplň Vaší práce?
- příprava, nastavování a vylepšování affiliate kampaní
- řešení spolupráce s influencery a brand ambasadory na Facebooku, Instagramu a TikToku
- navazování spolupráce s YouTubery
- možnost tvořit a vylepšovat strategii spolupráce s influencery a affiliate sítěmi
- spolupráce s kolegy z online oddělení
- připravovat reporty
- neustále se vzdělávat
- sledovat novinky a nejnovější trendy

Co od Vás očekáváme?
- komunikační dovednosti
- potřebujeme, ať Vás baví marketing a především sociální sítě a YouTube
- vysokou míru pečlivosti
- ochotu učit se
- sledování trendů
- spolehlivost a přizpůsobivost
- znalost anglického jazyka minimálně B2

A co za to?
- férová spolupráce
- zajímavé platové ohodnocení závislé na výkonu
- pravidelné zvyšování platu, odměny za splněné cíle
- skvělá parta lidí, které jen tak někde nenajdete
- svůj čas si řídíte sám/sama
- příjemná práce v moderních kancelářích v historickém centru Ostravy
- trávíme spolu spoustu času i mimo ně - na party, sportovních akcích aj.
- pracujeme na Vaší od

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Rostislav Pernička
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj