• P
  • Operátor, Operátor-senior, operátor-specialista (M/Ž)

Operátor, Operátor-senior, operátor-specialista (M/Ž)

Zaměstnavatel: O.K. solution, s.r.o.
Družstevní 338

Náplň práce:
obsluha výrobních linek
Zaměstnání na dobu určitou:
od 15.2.2021-15.5.2021 s možností prodloužení
Pracovní doba:
3 směny (ranní 6.14-00 hod., odpolední 14-22:00 hod., noční 22-6:00 hod.)
Kvalifikační požadavky:
Základní vzdělání
Manuální zručnost
Kategorizace práce dle rizikovosti pro zdraví zaměstnance: II, III.
Nabízíme: příplatky dle zákoníku práce (za noční směny, víkendy, svátek, přesčas), příspěvek na stravu, 25 dnů dovolené, svoz do zaměstnání, ubytování zdarma.
Kontakt:
pro osobní kontakt je nutná předchozí telefonická dohoda na t.č. 730 154 692 p. Dostálová, telefonicky, e-mailem.

Kontaktní osoba: Dagmar Matoušková
Telefon: 734166963
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj