• P
  • ASISTENT/KA ŘEDITELE

ASISTENT/KA ŘEDITELE

Zaměstnavatel: HARLINGEN s.r.o.
Dvořákova 328

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dvořákova č.p. 328, Žichlínské Předměstí, 563 01 Lanškroun
NÁSTUP BŘEZEN/DUBEN 2021
NÁPLŇ PRÁCE:
- správa chodu kanceláře a administrativní podpora jednotlivých oddělení společnosti
- vedení evidence docházky, korespondence, služebních vozidel, aj.
- vedení administrativy spojené s personalistikou, správa a zpracování podkladů pro mzdovou účetní, organizace výběrových řízení
- spolupráce při zpracování účetních dokladů (Money S3)
- e-mailová a telefonická komunikace, obsluha datové schránky
- příprava podkladů, dokumentů, analýz, zápisy z porad
- péče o návštěvy
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou
- samostatnost, pečlivost, loajalitu, spolehlivost a organizační schopnosti
- znalost práce s PC, znalost programů MS Word, MS Excel, MS Outlook
- řidičský průkaz sk. B
- trestní bezúhonnost
- flexibilita
- týmová a pozitivní osobnost
NABÍZÍME:
- odměna za splnění 100% docházky v měsíci
- dotované stravování na pracovišti
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem
Kršňáková Lucie Bc., tel.: 774 354 333, e-mail: krsnakova@harlingen.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Lucie Kršňáková
Telefon: 774 354 333
Pozice určená pro region: Pardubický kraj