• P
  • Asistent/Asistentka servisu + prodeje CP DO

Asistent/Asistentka servisu + prodeje CP DO

Zaměstnavatel: CAR POINT Karlovy Vary s.r.o.
Masarykova 570

Váš profil:

Máte ekonomické vzdělání a povědomí a předchozí zkušenosti s administrativou
Výhodou pro Vás budou předchozí zkušenosti z pojišťovny či bankovního sektoru
Ovládáte práci na PC (MS Office, MS Excel!)
Při zpracování firemní dokumentace jste spolehlivá a pečlivá
Jste aktivní a komunikativní osobnost a dokážete spolupracovat s týmem
Kromě perfektní znalosti českého jazyka se domluvíte i německy nebo anglicky
Jste aktivní řidič, ŘP skup. B
Co bude Vaším úkolem:

Příprava přehledů, podkladů a prezentací dle zadání
Správa agendy spojené s pojištěním vozidel
Vedení a správa agendy financování a příprava pro plánování financování
Administrativní práce – zpracování firemních dokumentů dle interní potřeby firmy
Aktivně komunikovat se zákazníky a reprezentovat společnost
Nabízíme:

Pracovní uplatnění v atraktivním prostředí autorizovaného autosalonu
Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Nástupní základní mzda 20 000 Kč měsíčně + 5 000 Kč prémie měsíčně
Nástup možný ihned nebo dle dohody
Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, zašlete prosím Váš strukturovaný životopis v české a cizojazyčné verzi v odpovědi na tento inzerát.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina, Němčina

Kontaktní osoba: Romana Malá
Telefon: 775870018
Pozice určená pro region: Jihočeský kraj