• P
  • Objektoví vedoucí

Objektoví vedoucí

Zaměstnavatel: MW-DIAS, a.s.
K Nemocnici 775

z: 09.12.2020
Náplň práce: koordinace úklidových pracovnic, rozvrh směn, komunikace se zákazníkem, práce na PC, objednávky, aj.
Požadavky:
- vítáme zkušenosti na obdobné pozici,
- vedení lidí,
- organizace práce,
- samostatnost,
- min. vyučena,
- ANJ - základy,
- cit pro pořádek,
- práce s PC,
- ŘP sk. B - aktivní řidič - podmínka!
Úvazek: plný, na HPP.
Mzda: 25 000,- Kč/měsíc., příplatky, stravenky, fitness card, a další...
Směnnost: dvousměnný provoz: R/O - bližší informace u pohovoru.
Zaměstnanecké výhody: stravenky po zkušební době, placené přesčasy, mimořádné prémie, fitness card.
Kontakt: Lenny Pavlíková, tel. PO - Pá od 8:30 do 16.00 hod. na čísle 605 223 351, email: pavlikova@ivacom.cz

Požadujeme
Znalost jazyka: Angličtina

Kontaktní osoba: Pavlíková Lenny
Telefon: 605 223 351
Pozice určená pro region: Moravskoslezský kraj