• P
  • ASISTENT/ASISTENTKA PROVOZU

ASISTENT/ASISTENTKA PROVOZU

Zaměstnavatel: TENA EDM s.r.o.
Českobratrská 4279

Životopisy zasílat na e-mail: kariera@tenaedm.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 hod. Pracoviště: Českobratrská 4279, Prostějov.
Požadujeme: USO s maturitou, znalost AJ/NJ výhodou, výborná znalost práce na PC (Excel, Word, Emailový klient atd.), řidičský průkaz sk. B, schopnost samostatné práce, ochota učit se nové věci, výborné komunikační schopnosti, smysl pro organizaci práce, vědomitost, odpovědnost, flexibilita, technické myšlení, smysl pro pořádek, loajálnost vůči firmě.
Náplň práce: správa a digitalizace papírové agendy (technické dokumentace, účetní doklady, objednávky aj.), komunikace se zákazníky, asistence nadřízeným při výkonu jejich pracovní pozice, odpovědnost za řádnou archivaci dokumentů společnosti.
Nabízíme: pravidelnou mzdu, odměny, možnost kariérního růstu v mladé perspektivní společnosti, příjemné pracovní prostředí, příspěvek na dopravu, telefon, PC.

Kontaktní osoba: Kariera@tenaedm.cz
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj