• P
  • Specialista/ka zákaznické péče

Specialista/ka zákaznické péče

Zaměstnavatel: Smart Connections s.r.o.
8. května 3253

Hledáme dalšího aktivního kolegu/kolegyni s velkým nasazením a chutí dosahovat vynikajících obchodních výsledků při prodeji inzerce.
Náplň práce: oslovování a vyhledávání nových klientů a inzerentů pro časopis Svět Průmyslu, samotné aktivní volání a tvorba nabídek tvoří hlavní část náplně, dále je s tím spojena i nutná administrativa a práce v interním CRM.
Požadujeme: znalost práce na PC, logické uvažování, schopnost naslouchat klientovi, individuální řešení situací.
Prac. doba 8-16.00. Nabízíme: zajímavou pracovní příležitost v příjemném prostředí v moderně vybaveném call centru, zaškolení zkušenými kolegy, možnost profesního růstu, bonusové ohodnocení za dobré výsledky, fixní a pohyblivou složku odměny. Kontakt: e-mailem.

Kontaktní osoba: Markéta Vondálová
Telefon: 588288360
Pozice určená pro region: Olomoucký kraj